אלון אפרת הוא דוקטורנט למנהל עסקים, מרצה למשא ומתן באוניברסיטת תל אביב, מגשר עסקי ומשפחתי, יועץ ומרצה במגזר העסקי, הציבורי והחברתי.

עד לאחרונה שרת אלון בתפקידי שטח בכירים במשרד ראש הממשלה שם אסף ניסיון ייחודי ומשמעותי ברחבי העולם. אלון בוגר מסלול חובלים של חיל הים ממנו יצא עם ניסיון פיקודי עשיר. אלון מתמחה בניתוח מצבים מורכבים בסביבה משתנה ובתנאי אי וודאות, תוך חתירה מתמדת להישגים.

alon - from lecture

היכולת לפרק סיטואציה בינאישית באופן שמעביר את התובנות והמורכבויות שעולות לאורך התהליך, השילוב בין פישוט והדגמה, תרגול וניתוח, דיון והמשגה הפכו את אלון למומחה בתחום.

השילוב בין שלושה עשורים של תפקידי שטח וניהול מורכבים לבין עומק אקדמי יוצרים ערך משמעותי למשתתפי התוכניות השונות הזוכות לתגובות נלהבות בקרב הבוגרים מכלל המגזרים.

alon - from lecture

את התואר הראשון בכלכלה ומנהל עסקים סיים אלון בהצטיינות יתרה במכללה למנהל. את התואר השני בניהול משא ומתן וישוב סכסוכים השלים אלון בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן תוך כדי השלמת תעודת מגשר מוסמך בהתמחות עסקית ומשפחתית.

אלון השלים קורס משא ומתן עסקי מתקדם באוניברסיטת מישיגן והיום עובד על התזה בלימודי דוקטורט במנהל עסקים בתחום משא ומתן.

מחקר הדוקטורט של אלון עוסק בכלים מתקדמים לשיפור מיומנויות בינאישיות

alon from lecture-2

על כלבים ואנשים

אלון מאמין כי לכל כלב מגיע אדם שיאהב אותו. בנחישות ובאהבה מצא בית חם לעשרות כלבים מכלביית רעננה ועמותת חבר-לי. את לילי, כלבתו שלו, שהפכה למרכז הבית, הציל רגע לפני הסוף מכלביה שעמדה להיסגר. למרות שהרופאים לא נתנו לה יותר משנתיים לחיות, בזכות אהבה ומסירות של בני המשפחה, חגגה לילי לאחרונה את יום הולדתה השישי.

משחקים של החיים

אלון מעביר את ערך שיתוף הפעולה לדור הבא בבתי ספר ופנימיות של נוער בסיכון מהמגזר הישראלי והערבי באמצעות סדנאות ייחודיות במסגרת התנדבות בעמותת ניצוצות.