ד"ר אלון אפרת מומחה באנשים. מרצה למשא ומתן באוניברסיטת תל אביב, יועץ להנהלות בארגונים מובילים בארץ ובעולם בעולמות של סיטואציות בינאישיות מורכבות, גישור ורתימה לשיתוף פעולה.

אלון שרת בתפקידי שטח בכירים במשרד ראש הממשלה שם אסף ניסיון ייחודי ומשמעותי ברחבי העולם. אלון בוגר מסלול חובלים של חיל הים ממנו יצא עם ניסיון פיקודי עשיר. מומחה בניתוח מצבים מורכבים בסביבה משתנה ובתנאי אי וודאות, תוך התמחות ייחודית בעולם הבינאישי על כל גווניו, ממשא ומתן עד ניהול שיחות קשות.

החיים העסקיים והארגונים עמוסים בניהול ממשקים בינאישיים בתוך ומחוץ לארגון. היכולת הייחודית של אלון לפרק סיטואציה בינאישית ולהעביר את התובנות לקהל בצורה ברורה עם כלים לפעולה הפכו את אלון למרצה ויועץ מבוקש במגזר העסקי.

מתודת "ההובלה השקטה" של אלון הועברה במספר רב של ארגונים והפכה לכלי מרכזי בארגז הכלים של מנהלים ועובדים בהנעה לפעולה של גורמים בתוך ומחוץ לארגון.

alon - from lecture

בעבודת הדוקטורט שלו פיתח אלון מתודה לניבוי השיפור במיומנויות
התקשורת הבינאישיות. המתודה מבוקשת בקרב ארגונים מובילים במגזר
העסקי והציבורי.
אלון בוגר תכנית המשא ומתן של אוניברסיטת מישיגן.
לאלון תעודת מגשר עסקי ומשפחתי.

על כלבים ואנשים

החיבור בין כלבים ואנשים בוער בליבו של אלון. עשרות כלבים נטושים מצאו בית חם בזכות התנדבות מאומצת בכלבייה העירונית ועמותת חבר-לי. את כלבתו, לילי, הציל אלון רגע לפני הסוף. אהבה ומסירות ניצחו את קביעת הרופאים לתוחלת חיים שנתיים. לילי תחגוג עשר בקיץ הקרוב.

משחקים של החיים

אלון מעביר את ערך שיתוף הפעולה לדור הבא בבתי ספר ופנימיות של נוער בסיכון מהמגזר הישראלי והערבי באמצעות סדנאות ייחודיות במסגרת התנדבות בעמותת ני